Bázis Ifjúsági Közösségfejlesztő és Kulturális Alapítvány Rendezvényeink 2012-ben

Május 12-én: II. Jótékonysági Sütivásár megrendezése a Critical Mass rendezvényével összekötve. A bevételt a tervezett bringapálya támogatására ajánlottuk fel.
Célközönség: családok, fiatalok, idősek

Május 18-án a Parázs és a The Bras (fiatalokból álló) zenekar koncertezett az Öregiskola kertjében
Célközönség: 15-25 éves fiatalok

A The Bras koncertet az önkormányzattól kapott pályázati forrásból oldottuk meg.
Augusztus 10-13-ig Linum, Bolatice és Stompfa településekről 4-4 fiatalt hívtunk meg a testvérvárosi kapcsolatok ápolása miatt. A fiatalokat vendégül láttuk.

Szállás étkezés egy része: családoknál
A tábor egy részét az önkormányzattól kapott pályázati forrásból oldottuk meg.

Meghívást kaptunk Linumba és Bolatice-be (testvértelepülések) szerveződő táborokba, ahová az alapítvány kísérőivel 5-5 fiatalt utaztattunk

Útiköltség, ajándékok: pályázati forrásból

Rendszeres tevékenységeink

Sikeresen akkreditáltunk az EVS (Európai Önkéntes Szolgálat) rendszerbe, melynek segítségével fiatal önkénteseket küldhetünk Európa civil szervezeteihez, kulturális intézményeihez. ingyenes pályaválasztási tanácsadást adtunk ifjúsági filmklubot szerveztünk facebook oldalunkat folyamatosan frissítettük.

Kamaszklubot vezetünk az Öregiskolában

Nagykovácsi, 2013. március 18.